Wczytuję dane...
O nas

Historia firmy Imprimus Sp. z o.o. w Laskowicach sięga aż 1997 roku. Podstawą działalności firmy jest produkcja poligraficzna. Firma konkuruje z najlepszymi drukarniami w Polsce i za granicą.  Firma posiada profesjonalny zespół pracowników.

Z początkiem 2019 roku firma postanowiła poszerzyć swoją działalność o sprzedaż sprzętu biurowego i bankowego, przejmując domenę niszczarka.com oraz sklep internetowy po firmie DLPLUS DARIUSZ LIPKA, która prowadziła swoją działalność sprzedając sprzęt biurowy i bankowy od 2009 roku z dużym powodzeniem. Obecnie odpowiedzialną osobą za sklep internetowy jest Dariusz Lipka - menadżer ds. rozwoju firmy Imprimus Sp. z o.o. oraz osoba odpowiedzialna za sprzedaż sprzętu biurowego w firmie.

Dzięki tej zmianie jesteśmy w stanie postawić przede wszystkim na jakość produktów, indywidualne podejście do klienta oraz na profesjonalną obsługę klienta, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w sprzedaży.

Kupując u nas nie ponosisz żadnego ryzyka. Jesteśmy firmą działającą już od 22 lat.

Jako firma, która zatrudnia wiele osób jesteśmy w stanie zagwarantować szybką obsługę, stały kontakt, natychmiastową wysyłkę, wiele form płatności, które będą szybkie i wygodne oraz pełen profesjonalizm.

W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim niszczarki dokumentów, które są obecnie standardowym wyposażeniem nie tylko w biurze, ale również w domu. Niszczenie wydruków, rachunków, wykazów osobowych, raportów, listów w wersji papierowej lub nośników elektronicznych, zapewni nam bezpieczeństwo, nie dopuszczając do nieuprawnionego wykorzystania danych. Nasze niszczarki Tarnator zapewniają taką ochronę w 100%, ponieważ wszystkie modele zapewniają najwyższą 3 klasę ochrony wg. normy DIN 66399, tzn., że dokumenty niszczone są wyłącznie w stopniach bezpieczeństwa od P-4 wzwyż.

W naszym asortymencie znajdziecie również liczarki banknotów oraz sorter monet.

IMPRIMUS SP. Z O.O.

ul. Parkowa 56

86-130 Laskowice

NIP: 527-25-60-359

REGON: 141184433

nr konta: 06 1600 1462 1816 8160 5000 0001 BANK BGŻ

Siedziba naszej firmy znajduje się w Laskowicach w woj. kujawsko-pomorskim. Nasz magazyn znajduje się w Kwidzynie oraz kolejne biuro w Sopocie. Odbiór osobisty jest możliwy w tych trzech miejscach.,